22. feb
 
Fiskekonkurransen

Publisert: 16.jun.2017 06:53
Oppdatert: 16.jun.2017 06:53

Ørret Mjøsa

8,540 kg Frank Pedersen, Brumunddal Furnesfjorden 26. mai

7,710 kg Stein Egil Kristiansen, Stavsjø Furnesfjorden 2. mai

7,620 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 8. mai

7,300 kg Stein Egil Kristiansen, Stavsjø Furnesfjorden 1. mai

7,220 kg Magnar Westby, Espa Mjøsa utenfor Espa 6. juni

6,980 kg Øystein Vinjusveen, Moelv v/Ringsaker kirke 5. mai

6,640 kg Ragnar Farlund, Gaupen Ringsakerfjorden 22. mai

6,575 kg Hans Berg, Ilseng Hovindsholmen 6. juni

6,550 kg Øystein Vinjusveen, Moelv v/Ringsaker kirke 17. mai

6,480 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 3. mai

6,400 kg Jens Holmvik, Brumunddal Furnesfjorden 20. mai

6,340 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 23. mai

6,240 kg Øystein Vinjusveen, Moelv v/Ringsaker kirke 10. mai

6,040 kg Ole Marius Ekeberg, Hamar Furnesfjorden 13. mai

6,040 kg Kjell Arne Slettum, Brumunddal Furnesfjorden 13. mai

5,880 kg Øyvind Sjørengen, Gaupen Ringsakerfjorden 25. mai

5,820 kg Joakim Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 19. mai

5,600 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 2. juni

5,600 kg Øyvind Sjørengen, Gaupen Ringsakerfjorden 4. juni

5,500 kg Henry Støen, Espa Utenfor Helgøya 13. juni

5,440 kg Roger Dahl, Biri Ringsakerfjorden 24. mai

5,300 kg Hans Berg, Ilseng Hovindsholmen 22. mai

5,080 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 4. mai

5,072 kg Rolf Væstad, Gaupen Ringsakerfjorden 16. mai

5,040 kg Tore Finberg, Ridabu Kappfjorden 28. mai

5,020 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 25. mai

5,000 kg Ove Hansen, Stavsjø Furnesfjorden 4. mai

5,000 kg Nils Petter Engelstad, Ottestad Furnesfjorden 7. mai

4,980 kg Jens Holmvik, Brumunddal Furnesfjorden 5. mai

4,930 kg Sigbjørn Svenkerud, Brumunddal Vestsiden Helgøya 28. mai

4,920 kg Rolf Væstad, Gaupen Ringsakerfjorden 24. mai

4,880 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 1. mai

4,820 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 26. mai

4,800 kg Andre Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 6. mai

4,780 kg Hans Berg, Ilseng Furnesfjorden 1. mai

4,720 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 29. mai

4,640 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 1. mai

4,640 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 10. mai

4,600 kg Tore Finberg, Ridabu Stangelandet 14. juni

4,500 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 5. mai

4,440 kg Joakim Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 3. mai

4,400 kg Oscar W. Nilssen, Løten Furnesfjorden 9. mai

4,360 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 4. mai

4,340 kg Roger Dahl, Biri Ringsakerfjorden 2. mai

4,300 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 5. mai

4,280 kg Team Heggelund v/Atle, Nes Furnesfjorden 13. mai

4,260 kg Helge Hansløkken, Åsmarka Ringsakerfjorden 26. mai

4,200 kg Stein Erik Stubbom, Veldre Ringsakerfjorden 6. mai

4,200 kg Andre Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 26. mai

4,100 kg Team Heggelund v/Atle, Nes Furnesfjorden 13. mai

4,040 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 25. mai

4,000 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 27. mai

3,720 kg Jan Ødegård, Brumunddal Ringsakerfjorden 26. mai

3,640 kg Joaquin Risheim, Hamar Nessundet 23.mai

3,640 kg Ragnar Farlund, Gaupen Ringsakerfjorden 22. mai

3,620 kg Kåre Kjendlie, Moelv Utenfor Moelv 10. mai

3,600 kg Jens Holmvik, Brumunddal Furnesfjorden 14. mai

3,550 kg Oscar W. Nilssen, Løten Furnesfjorden 9. mai

3,450 kg Team Heggelund v/Atle, Nes Nessundet 28. mai

3,350 kg Trond Brage Holvik, Løten Furnesfjorden 29. mai

3,160 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 3. mai

3,160 kg Roger Dahl, Biri Ringsakerfjorden 2. mai

3,160 kg Kai Holmlund, Nes Gjøvikfjorden 25. mai

3,160 kg Joaquin Risheim, Hamar Bergevika 8. juni

3,020 kg Kai Holmlund, Nes Gjøvikfjorden 25. mai

ØRRET SJØ

2,100 kg «The Nilssons» v/Solfrid Berg, Ridabu Vurrusjoen 27. mai

ØRRET ELV

7,700 kg Inge Rønning, Rendalen Renaelva 1. mai

5,700 kg Vidar Berget, Rendalen Åkrestrømmen 3. juni

4,400 kg Jan Gisle Hangaard, Rendalen Åkrestrømmen 11. mai

4,300 kg Henrik Bredin, Rendalen Åkrestrømmen 25. mai

4,100 kg Anders Svalstad, Rendalen Renaelva 11. mai

3,224 kg Jan Erik Evenstuen, Rendalen Åkrestrømmen/Mistra 2. juni

2,890 kg Jørgen-Petter Nermo, Ingeberg Renaelva 1. mai

2,860 kg Pål Nermo, Løten Renaelva 1. mai

2,600 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Åkrestrømmen 26. mai

2,300 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Åkrestrømmen 26. mai

2,000 kg Magnus Hagelund, Brumunddal Åsta 27. mai

1,900 kg «Team KGL» v/Sven Erik Karlsen, Ingeberg Glomma v/Tolga 11. juni

1,735 kg Hallvard Nordhagen, Hamar Søndre Osa 2. juni

1,600 kg Inge Rønning, Rendalen Renaelva 1. mai

1,500 kg Inge Rønning, Rendalen Renaelva 7. mai

1,170 kg Vidar Olsen, Hamar Glomma v/Tolga 6. juni

1,000 kg Simen Larsen Ålgård, Løten Glomma v/Øksna 14. mai

1,000 kg Sven Erik Karlsen, Ingeberg Glomma v/Tolga 10. juni

Gjedde

14,790 kg Øystein Vinjusveen, Moelv Ved Mjøsbrua 9. juni

11,850 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 8. juni

9,500 kg Rafal Zmuda, Oslo Åkersvika 5. juni

6,100 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 13. juni

5,600 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 8. juni

Abbor

Harr

0,920 kg Anne Marie Andersen, Ingeberg Femundselva 4. juni

0,890 kg Anne Marie Andersen, Ingeberg Femundselva 3. juni

 
Siste nytt fra nyheter
Sjefredaktør:Carsten Bleness »
Nyhetsredaktør:John Arne Holmlund »
Digitalredaktør:Anne Ekornholmen »
Sportsredaktør:Rune Steen Hansen »
Kulturredaktør:Geir Vestad »

Kundeservice/abonnement:abo@h-a.no
HA arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. HA har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
 
HA bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her, og vår personvernerklæring her.
 
Løsningen er designet og utviklet av Hamar Media – www.hamarmedia.no