17. jun
FOTO: Arve Hovelstuen Blystad
 
HamKam møter Skeid i første serierunde
Serieoppsettet for 1. divisjon 2019 er klart. HamKams første hjemmekamp blir mot Gaute Helstrups gamle klubb Tromsdalen.

Publisert: 19.des.2018 09:50
Oppdatert: 19.des.2018 11:17

Runde 1 (30/03-01/04)

Lør 15.30: Start - Aalesund
Søn 15.00: Skeid - Hamkam
Søn 18.00: Sogndal - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Strømmen - Ull/Kisa
Søn 18.00: Kongsvinger - Notodden
Søn 18.00: Tromsdalen - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - Raufoss

Runde 2 (06/04-08/04)

Lør 15.30: Aalesund - Kongsvinger
Søn 15.00: KFUM - Start
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Nest Sotra
Søn 18.00: Ull/Kisa - Sogndal
Søn 18.00: Raufoss - Sandefjord
Søn 18.00: Notodden - Skeid
Søn 18. 00: Jerv - Strømmen
Søn 18.00: HamKam - Tromsdalen

Runde 3 (13/04-15/04)

Lør 15.30: Sandefjord - Aalesund
Søn 18.00: Kongsvinger - KFUM
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Start - Raufoss
Søn 18. 00: Sogndal - Notodden
Søn 15.00: Strømmen - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Skeid - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - HamKam
Søn 18.00: Tromsdalen - Ull/Kisa

Runde 4 (20/04-22/04)

Man 18.00: Ull/Kisa - Kongsvinger
Man 18. 00: Tromsdalen - Sandefjord
Man 18.00: Sandnes Ulf - Start
Man 18.00: Aalesund - Skeid
Man 18.00: Raufoss - Strømmen
Man 18.00: KFUM - Nest Sotra
Man 18.00: HamKam - Sogndal
Man 18.00: Jerv - Notodden

Runde 5 (27/04-29/04)

Lør 15.30: Start - Sandefjord
Søn 15.00: Notodden - Aalesund
Søn 18.00: Sogndal - Raufoss
Søn 18.00: Strømmen - HamKam
Søn 18.00: Sandnes Ulf - KFUM
Søn 18.00: Kongsvinger - Jerv
Søn 18.00: Skeid - Tromsdalen
Søn 18.00: Nest Sotra - Ull/Kisa

Runde 6 (04/05-06/05)

Lør 15.30: Aalesund - Sogndal
Søn 15.00: Sandefjord - Nest Sotra
Søn 18.00: HamKam - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Start - Strømmen
Søn 18.00: Raufoss - Kongsvinger
Søn 18.00: KFUM - Jerv
Søn 18.00: Ull/Kisa - Skeid
Søn 18.00: Tromsdalen - Notodden

Runde 7 (11/05-13/05)

Lør 15.30: Sogndal - KFUM
Søn 15.00: Strømmen - Aalesund
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Sandefjord
Søn 18.00: Nest Sotra - Start
Søn 18.00: Kongsvinger - Tromsdalen
Søn 18.00: Notodden - HamKam
Søn 18.00: Skeid - Raufoss
Søn 18.00: Jerv - Ull/Kisa

Runde 8 (16/05-16/05)

Tor 18.00: Start - Jerv
Tor 18.00: Aalesund - Tromsdalen
Tor 18.00: Sandefjord - Skeid
Tor 18.00: Raufoss - Sandnes Ulf
Tor 18.00: HamKam - Kongsvinge
Tor 18.00: Ull/Kisa - Notodden
Tor 18.00: Nest Sotra - Sogndal
Tor 18.00: KFUM - Strømmen

Runde 9 (25/05-27/05)

Lør 15.30: Skeid - Sandnes Ulf 
Lør 15.30: Tromsdalen - KFUM
Søn 15.00: Sogndal - Start
Søn 18.00: Strømmen - Sandefjord
Søn 18.00: Jerv - Aalesund
Søn 18.00: Ull/Kisa - HamKam
Søn 18.00: Kongsvinger - Nest Sotra
Søn 18.00: Notodden - Raufoss

Runde 10 (01/06-03/06)

Lør 15.30: Sandnes Ulf - Kongsvinger 
Søn 18.00: Start - Skeid
Søn 18.00. Aalesund - Ull/Kisa
Søn 18.00: HamKam - Jerv
Søn 18.00: Nest Sotra - Strømmen
Søn 18.00: KFUM - Notodden
Søn 18.00: Raufoss - Tromsdalen
Søn 20.00: Sandefjord - Sogndal

Runde 11 (15/06-17/06)

Lør 15.30: Kongsvinger - Start
Søn 15.00: HamKam - Aalesund 
Søn 18.00: Sogndal - Strømmen
Søn 18.00: Notodden - Sandefjord 
Søn 18.00: Skeid - KFUM
Søn 18.00: Jerv - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Tromsdalen - Nest Sotra

Runde 12 (22/06-24/06)

Lør 15.30: Start - Notodden
Søn 18.00: Sandefjord - Ull/Kisa
Søn 18.00: Sogndal - Skeid
Søn 18.00: Strømmen - Kongsvinger
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Tromsdalen
Søn 18.00: Raufoss - Aalesund
Søn 18.00: KFUM - HamKam
Søn 18.00: Nest Sotra - Jerv

Runde 13 (29/06-01/07)

Lør 15.30: HamKam - Raufoss
Søn 15.00: Kongsvinger - Sogndal
Søn 18.00: Tromsdalen - Start
Søn 18.00: Notodden - Strømmen
Søn 18.00: Aalesund - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Skeid - Nest Sotra
Søn 18.00: Ull/Kisa - KFUM 
Søn 18.00. Jerv - Sandefjord

Runde 14 20/07-22/07)

Søn 18.00: KFUM - Aalesund
Søn 18.00: Sogndal - Tromsdalen
Søn 18.00: Strømmen - Skei
Søn 18.00: Sandnes Ulf - Ull/Kisa
Søn 18.00: Raufoss - Jerv
Søn 18.00: Start - HamKam
Søn 18.00: Nest Sotra - Notodden
Søn 20.00: Sandefjord - Kongsvinger

Runde 15 (27/07-29/07)

Søn 18.00: HamKam - Sandefjord 
Søn 18.00: Jerv - Sogndal
Søn 18.00: Aalesund - Nest Sotra
Søn 18.00: KFUM - Raufoss
Søn 18.00: Notodden - Sandnes Ulf
Søn 18.00: Kongsvinger - Skeid
Søn 18.00:Tromsdalen - Strømme
Søn 20.00: Ull/Kisa - Start

Runde 16 (03/08-05/08)

(Dato kommer senere)

Sogndal - Ull/Kisa 
Strømmen - Jerv 
Sandnes Ulf - HamKam 
Sandefjord - Tromsdalen 
Raufoss - Notodden 
Skeid - Aalesund 
Nest Sotra - KFUM 
Start - Kongsvinger

Runde 17 (10/08-12/08)

Tromsdalen - Skeid 
Kongsvinger - Raufoss 
Notodden - Sogndal 
Aalesund - Strømmen 
Sandefjord - Start 
KFUM - Sandnes Ulf 
Ull/Kisa - Nest Sotra 
Jerv - HamKam

Runde 18 (17/08-19/08)

Sogndal - Aalesund 
Strømmen - Notodden 
Sandnes Ulf - Jerv 
Raufoss - Ull/Kisa 
Skeid - Sandefjord 
Nest Sotra - Kongsvinger 
HamKam - KFUM 
Start - Tromsdalen

Runde 19 (21/08-21/08)

Tromsdalen - Sogndal 
Kongsvinger - Strømmen 
Notodden - Nest Sotra 
Aalesund - HamKam 
Sandefjord - Raufoss 
Skeid - Start 
Ull/Kisa - Sandnes Ulf 
Jerv - KFUM

Runde 20 (24/08-26/08)

Sogndal - Kongsvinger 
Strømmen - Tromsdalen 
Sandnes Ulf - Aalesund 
Raufoss - Start 
KFUM - Ull/Kisa 
Jerv - Skeid 
Nest Sotra - Sandefjord 
HamKam - Notodden

Runde 21 (31/08-02/09)

Tromsdalen - HamKam 
Notodden - KFUM 
Aalesund - Jerv 
Sandefjord - Sandnes Ulf 
Raufoss - Nest Sotra 
Skeid - Kongsvinger 
Ull/Kisa - Strømmen 
Start - Sogndal

Runde 22 (14/09-16/09)

Sogndal - Sandefjord 
Strømmen - Start 
Sandnes Ulf - Notodden 
Kongsvinger - Aalesund 
KFUM - Skeid 
Jerv - Raufoss 
Nest Sotra - Tromsdalen 
HamKam - Ull/Kisa

Runde 23 (18/09-18/09)

Tromsdalen - Sandnes Ulf 
Notodden - Kongsvinger 
Aalesund - KFUM 
Sandefjord - Strømmen 
Raufoss - HamKam 
Skeid - Sogndal 
Ull/Kisa - Jerv 
Start - Nest Sotra

Runde 24 (21/09-23/09)

Strømmen - Sogndal 
Sandnes Ulf - Raufoss 
Kongsvinger - Ull/Kisa 
Aalesund - Notodden 
KFUM - Sandefjord 
Jerv - Tromsdalen 
Nest Sotra - Skeid 
HamKam - Start

Runde 25 (28/09-30/09)

Tromsdalen - Kongsvinger 
Sogndal - Nest Sotra 
Notodden - Jerv 
Sandefjord - HamKam 
Raufoss - KFUM 
Skeid - Strømmen 
Ull/Kisa - Aalesund 
Start - Sandnes Ulf

Runde 26 (05/10-07/10)

Strømmen - Nest Sotra 
Sandnes Ulf - Sogndal 
Kongsvinger - Sandefjord 
Notodden - Ull/Kisa 
Aalesund - Raufoss 
KFUM - Tromsdalen 
Jerv - Start 
HamKam - Skeid

Runde 27 (19/10-21/10)

Tromsdalen - Aalesund 
Sogndal - Jerv 
Strømmen - Raufoss 
Kongsvinger - HamKam 
Sandefjord - Notodden 
Skeid - Ull/Kisa 
Nest Sotra - Sandnes Ulf 
Start - KFUM

Runde 28 (26/10-28/10)

Sandnes Ulf - Skeid 
Notodden - Tromsdalen 
Aalesund - Start 
Raufoss - Sogndal 
KFUM - Kongsvinger 
Ull/Kisa - Sandefjord 
Jerv - Nest Sotra 
HamKam - Strømmen

Runde 29 (02/11-04/11)

Tromsdalen - Raufoss 
Sogndal - HamKam 
Strømmen - KFUM 
Kongsvinger - Sandnes Ulf 
Sandefjord - Jerv 
Skeid - Notodden 
Nest Sotra - Aalesund 
Start - Ull/Kisa

Runde 30 (09/11-11/11)

Sandnes Ulf - Strømmen 
Notodden - Start 
Aalesund - Sandefjord 
Raufoss - Skeid 
KFUM - Sogndal 
Ull/Kisa - Tromsdalen 
Jerv - Kongsvinger 
HamKam - Nest Sotra

 
Kommentarfeltet er stengt mellom
22:00 og 08:00
Siste nytt fra nyheter
Sjefredaktør:Carsten Bleness »
Nyhetsredaktør:John Arne Holmlund »
Digitalredaktør:Anne Ekornholmen »
Sportsredaktør:Rune Steen Hansen »
Kulturredaktør:Geir Vestad »

Kundeservice/abonnement:abo@h-a.no
HA arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. HA har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
 
HA bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her, og vår personvernerklæring her. Les mer om vilkår og samtykke