17. jun
BESØK: Lars Grorud og FFK får Tromsø til byen i første serierunde.
 
Slik spilles 1. divisjon
Fredrikstad - Tromsø er godbiten i 1. runde.

NTB
Publisert: 17.des.2013 10:50
Oppdatert: 31.mar.2014 18:41

Tromsø rykket ned fra eliteserien i høst. Veien tilbake starter i Fredrikstad 6. april.

Hønefoss tok også turen ned én divisjon. Ringerikingene tar svippturen til Bærum i 1. runde.

Øvrige kamper i 1. runde, 6. april: Alta - Kristiansund, Mjøndalen - Bryne, HamKam - Hødd, Ranheim - Nest-Sotra, Ull/Kisa - Sandefjord, Tromsdalen - Strømmen.

Slik spilles 8. runde, 16. mai: Alta - Strømmen, Ull/Kisa - Bryne, Tromsø - Bærum, Fredrikstad - Nest-Sotra, HamKam - Mjøndalen, Hødd - Hønefoss, Kristiansund - Ranheim, Sandefjord - Tromsdalen.

30. og siste runde spilles 2. november: Hønefoss - Alta, Hødd - Bryne, Mjøndalen - Bærum, Fredrikstad - Sandefjord, HamKam - Tromsø, Tromsdalen - Kristiansund, Ull/Kisa - Nest-Sotra, Ranheim - Strømmen.

Hele oppsettet:

Rune 1 - 6. april
Alta – Kristiansund
Mjøndalen – Bryne
Bærum – Hønefoss
Fredrikstad – Tromsø
HamKam – Hødd
Ranheim – Nest-Sotra
Ull/Kisa – Sandefjord
Tromsdalen – Strømmen   

Runde 2 - 13. april
Tromsø – Alta
Bryne – Bærum
Sandefjord – Fredrikstad
Nest-Sotra – HamKam
Hødd – Tromsdalen
Hønefoss – Mjøndalen
Kristiansund – Ull/Kisa
Strømmen – Ranheim

Runde 3 - 21. april
Alta – Sandefjord
Ranheim – Bryne
Bærum – Nest-Sotra
Fredrikstad – Hødd
HamKam – Kristiansund
Hønefoss – Tromsø
Mjøndalen – Strømmen
Tromsdalen – Ull/Kisa       

Runde 4 - 27. april
Hødd – Alta
Bryne – Tromsdalen
Strømmen – Bærum
Kristiansund – Fredrikstad
Tromsø – HamKam
Ull/Kisa – Hønefoss
Nest-Sotra – Mjøndalen
Sandefjord – Ranheim

Runde 5 - 1. mai
Bærum – Alta
Bryne – Sandefjord
Fredrikstad – Ull/Kisa
Ranheim – HamKam
Mjøndalen – Hødd
Hønefoss – Nest-Sotra
Strømmen – Kristiansund
Tromsdalen – Tromsø       

Runde 6 - 4. mai
Alta – Fredrikstad
HamKam – Bryne
Sandefjord – Bærum
Hødd – Strømmen
Kristiansund – Hønefoss
Ull/Kisa – Mjøndalen
Nest-Sotra – Tromsdalen
Tromsø – Ranheim

Runde 7 - 11. mai
Mjøndalen – Alta
Bryne – Hødd
Bærum – Kristiansund
Ranheim – Fredrikstad
Tromsdalen – HamKam
Hønefoss – Sandefjord
Nest-Sotra – Tromsø
Strømmen – Ull/Kisa

Runde 8 - 16. mai
Alta – Strømmen
Ull/Kisa – Bryne
Tromsø – Bærum
Fredrikstad – Nest-Sotra
HamKam – Mjøndalen
Hødd – Hønefoss
Kristiansund – Ranheim
Sandefjord – Tromsdalen

Runde 9 - 20. mai
Tromsdalen – Alta
Bryne – Kristiansund
Bærum – Ull/Kisa
Mjøndalen – Fredrikstad
Hønefoss – HamKam
Ranheim – Hødd
Nest-Sotra – Sandefjord
Strømmen – Tromsø

Runde 10 - 25. mai
Alta – Hønefoss
Fredrikstad – Bryne
HamKam – Bærum
Hødd – Nest-Sotra
Kristiansund – Tromsdalen
Tromsø – Mjøndalen
Ull/Kisa – Ranheim
Sandefjord – Strømmen

Runde 11 - 29. mai
Alta – HamKam
Hønefoss – Bryne
Bærum – Hødd
Strømmen – Fredrikstad
Tromsø – Kristiansund
Mjøndalen – Sandefjord
Nest-Sotra – Ull/Kisa
Ranheim – Tromsdalen     

Runde 12 - 1. juni
Ull/Kisa – Alta
Bryne – Strømmen
Ranheim – Bærum
Fredrikstad – Hønefoss
Sandefjord – HamKam
Hødd – Tromsø
Kristiansund – Nest-Sotra
Tromsdalen – Mjøndalen

Runde 13 - 9. juni
Alta – Bryne
Bærum – Fredrikstad
HamKam – Ull/Kisa
Hødd – Kristiansund
Hønefoss – Tromsdalen
Mjøndalen – Ranheim
Nest-Sotra – Strømmen
Tromsø – Sandefjord       

Runde 14 - 15. juni
Ranheim – Alta
Bryne – Nest-Sotra
Tromsdalen – Bærum
Fredrikstad – HamKam
Sandefjord – Hødd
Strømmen – Hønefoss
Kristiansund – Mjøndalen
Ull/Kisa – Tromsø

Runde 15 - 22. juni
Alta – Nest-Sotra
Tromsø – Bryne
Bærum – Mjøndalen
Fredrikstad – Tromsdalen
HamKam – Strømmen
Hødd – Ull/Kisa
Hønefoss – Ranheim
Sandefjord – Kristiansund 

Runde 16 - 20. juli
Strømmen – Alta
Bryne – Fredrikstad
Kristiansund – Bærum
Ull/Kisa – HamKam
Tromsdalen – Hødd
Nest-Sotra – Hønefoss
Mjøndalen – Tromsø
Ranheim – Sandefjord

Runde 17 - 27. juli
Alta – Tromsdalen
Bærum – Bryne
Fredrikstad – Kristiansund
HamKam – Ranheim
Hødd – Mjøndalen
Hønefoss – Ull/Kisa
Sandefjord – Nest-Sotra
Tromsø – Strømmen

Runde 18 - 3. august
Kristiansund – Alta
Bryne – Hønefoss
Nest-Sotra – Bærum
Tromsdalen – Fredrikstad
Mjøndalen – HamKam
Ull/Kisa – Hødd
Ranheim – Tromsø
Strømmen – Sandefjord

Runde 19 - 8. august
Sandefjord – Bryne

Runde 19 - 10. august
Alta – Ranheim
Hødd – Bærum
Fredrikstad – Mjøndalen
HamKam – Nest-Sotra
Hønefoss – Kristiansund
Ull/Kisa – Strømmen
Tromsø – Tromsdalen       

Runde 20 - 13. august
Nest-Sotra – Alta
Bryne – Ull/Kisa
Bærum – Tromsø
HamKam – Fredrikstad
Strømmen – Hødd
Mjøndalen – Hønefoss
Kristiansund – Sandefjord
Tromsdalen – Ranheim

Runde 21 - 17. august
Alta – Bærum
Strømmen – Bryne
Hønefoss – Fredrikstad
Hødd – HamKam
Ranheim – Kristiansund
Sandefjord – Mjøndalen
Tromsø – Nest-Sotra
Ull/Kisa – Tromsdalen       

Runde 22 - 24. august
Fredrikstad – Alta
Bryne – Ranheim
Bærum – Tromsdalen
HamKam – Sandefjord
Nest-Sotra – Hødd
Tromsø – Hønefoss
Kristiansund – Strømmen
Mjøndalen – Ull/Kisa

Runde 23 - 31. august
Alta – Tromsø
Kristiansund – Bryne
Hønefoss – Bærum
Ull/Kisa – Fredrikstad
Strømmen – HamKam
Hødd – Sandefjord
Ranheim – Mjøndalen
Tromsdalen – Nest-Sotra  

Runde 24 - 14. september
Bryne – Alta
Bærum – Ranheim
Fredrikstad – Strømmen
HamKam – Hønefoss
Tromsø – Hødd
Nest-Sotra – Kristiansund
Mjøndalen – Tromsdalen
Sandefjord – Ull/Kisa

Runde 25 - 21. september
Alta – Mjøndalen
Bryne – HamKam
Ull/Kisa – Bærum
Hødd – Fredrikstad
Ranheim – Hønefoss
Kristiansund – Tromsø
Strømmen – Nest-Sotra
Tromsdalen – Sandefjord  

Runde 26 - 28. september
Sandefjord – Alta
Nest-Sotra – Bryne
Bærum – Strømmen
Fredrikstad – Ranheim
HamKam – Tromsdalen
Hønefoss – Hødd
Mjøndalen – Kristiansund
Tromsø – Ull/Kisa

Runde 27 - 5. oktober
Alta – Hødd
Bryne – Tromsø
Bærum – Sandefjord
Nest-Sotra – Fredrikstad
Kristiansund – HamKam
Tromsdalen – Hønefoss
Strømmen – Mjøndalen
Ranheim – Ull/Kisa  

Runde 28 - 19. okttober
HamKam – Alta
Tromsdalen – Bryne
Fredrikstad – Bærum
Hødd – Ranheim
Hønefoss – Strømmen
Ull/Kisa – Kristiansund
Mjøndalen – Nest-Sotra
Sandefjord – Tromsø

Runde 29 - 26. oktober
Alta – Ull/Kisa
Bryne – Mjøndalen
Bærum – HamKam
Tromsø – Fredrikstad
Kristiansund – Hødd
Sandefjord – Hønefoss
Nest-Sotra – Ranheim
Strømmen – Tromsdalen   

Runde 30 - 2. november
Hønefoss – Alta
Hødd – Bryne
Mjøndalen – Bærum
Fredrikstad – Sandefjord
HamKam – Tromsø
Tromsdalen – Kristiansund
Ull/Kisa – Nest-Sotra
Ranheim – Strømmen

 
Siste nytt fra nyheter
Sjefredaktør:Carsten Bleness »
Nyhetsredaktør:John Arne Holmlund »
Digitalredaktør:Anne Ekornholmen »
Sportsredaktør:Rune Steen Hansen »
Kulturredaktør:Geir Vestad »

Kundeservice/abonnement:abo@h-a.no
HA arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. HA har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
 
HA bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her, og vår personvernerklæring her. Les mer om vilkår og samtykke