Hesaplı Krediler Hızlı Krediler
hacklink
buy instagram followers
21. sep
 
Fiskekonkurransen

0
Publisert: 22.aug.2015 04:00
Oppdatert: 22.aug.2015 04:00

Ørret Mjøsa

10,430 kg Johnny Høgli, Råholt Gjøvika 29. mai

8,500 kg Ove Hansen, Stavsjø Furnesfjorden 20. mai

8,400 kg Erland Ryen, Brumunddal Furnesfjorden 5. mai

8,260 kg Sigbjørn Svenkerud, Brumunddal Furnesfjorden 21. mai

7,680 kg Sigbjørn Svenkerud, Brumunddal Grefsheim-alle’n 6. juni

7,420 kg Øyvind Sjørengen, Gaupen Ringsakerfjorden 10. mai

7,380 kg Stein Erik Stubbom, Veldre Ringsakerfjorden 16. mai

7,320 kg Ove Hansen, Stavsjø Furnesfjorden 24. mai

7,240 kg Hans Emilsen, Hamar Nessundet 5. juni

7,020 kg Rolf Væstad, Gaupen Ringsakerfjorden 8. juni

6,950 kg Nicolas og Jens Haugen, Furnes Grefsheim-allen 17. juli

6,850 kg Trond Bjørnstad, Stavsjø Furnesfjorden 5. mai

6,800 kg Morten Øverby, Stange Stangelandet 26. juni

6,670 kg Fabian S. Holm, Hamar Furnesfjorden 9. mai

6,480 kg Ove Hansen, Stavsjø Furnesfjorden 25. mai

6,440 kg Terje Karlsen, Hamar Nessundet 24.mai

6,400 kg Hans Emilsen, Hamar Bysætervika 13. mai

6,300 kg Morten Olsen Holter, Furnes Snippsand 15. mai

6,200 kg Team Bergevika v/R. Sandbakken Furnesfjorden 4. mai

6,200 kg Øyvind Sjørengen, Gaupen Ringsakerfjorden 16. mai

6,160 kg Arne W. Strandbakke, Moelv Ringsakerfjorden 6. mai

6,120 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 10. mai

5,650 kg Sigbjørn Svenkerud, Brumunddal Furnesfjorden 20. mai

5,600 kg Nils Petter Engelstad, Ottestad Furnesfjorden 3. mai

5,580 kg Tom Roy Sørensen, Snertingdal Ringsakerfjorden 22. mai

5,530 kg Magne Kvam, Hamar Furnesfjorden 16. mai

5,430 kg Trond Bjørnstad, Stavsjø Furnesfjorden 4. mai

5,340 kg Anders Kurud, Brumunddal Furnesfjorden 6. mai

5,220 kg Håvard Haugseth, Hamar Furnesfjorden 1. mai

5,160 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 10. mai

5,105 kg Johan Neby, Hamar Furnesfjorden 30. mai

5,040 kg Alexander Ringvold, Furnes Furnesfjorden 2. mai

5,040 kg Fabian S. Holm, Hamar Furnesfjorden 9. mai

4,980 kg Bjørn Magne Øverlien, Moelv Ringsakerfjorden 15. mai

4,980 kg Stein Erik Stubbom, Veldre Ringsakerfjorden 16. mai

4,980 kg Rolf Væstad, Gaupen Ringsakerfjorden 8. juni

4,940 kg Kjell Arne Slettum, Brumunddal Furnesfjorden 8. juni

4,800 kg Tore Finberg, Ridabu Furnesfjorden 1. mai

4,480 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 10. mai

4,460 kg Robert Larsen, Gaupen Ringsakerfjorden 7. mai

4,400 kg Johnny Nohr, Nes Furnesfjorden 1. mai

4,370 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringsakerfjorden 31. mai

4,355 kg Team Bergevika v/R. Sandbakken Furnesfjorden 1. mai

4,340 kg Hallvard Furuseth, Åsvang Nessundet 24. mai

4,240 kg Finn Erik Rønning, Ingeberg Ringsakerfjorden 10. mai

4,000 kg Håvard Haugseth, Hamar Furnesfjorden 3. mai

4,000 kg Leif Iver Sandbakken, Hamar Furnesfjorden 29. juli

3,800 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringstrand 18. mai

3,700 kg Joakim Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 22. mai

3,640 kg Geir Robert Haarstad, Gjøvik Ringsakerfjorden 22. mai

3,600 kg Mass Haugen, Lillehammer Ringsakerfjorden 22. mai

3,580 kg Hallvard Furuseth, Åsvang Nessundet 6. juni

3,540 kg Egil Sjørengen, Moelv Ringsakerfjorden 22. mai

3,500 kg Terje Karlsen, Hamar Furnesfjorden 8. juni

3,400 kg Team Heggelund, v/Atle, Nes Nessundet 15. mai

3,300 kg Finn Erik Rønning, Ingeberg Ringsakerfjorden 7. mai

3,300 kg Hans Jørgen Lien, Brumunddal Furnesfjorden 23. mai

3,280 kg Andre Løkken, Moelv Ringsakerfjorden 9. mai

3,280 kg Erland Hauklien, Lillehammer Ringsakerfjorden 22. mai

3,250 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringsakerfjorden 13. mai

3,250 kg Kjell Arne Slettum, Brumunddal Furnesfjorden 1. juni

3,230 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringsakerfjorden 8. mai

3,200 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringsakerfjorden 4. mai

3,200 kg John Magnus Ramsfjord, Moelv Ringsakerfjorden 31. mai

3,100 kg Team Heggelund, v/Atle, Nes Nessundet 14. mai

3,040 kg Stig Ove Johannessen, Gjøvik Ringsakerfjorden 22. mai

3,000 kg Morten Øverby, Stange Stangelandet 29. juni

ØRRET SJØ

6,020 kg Hans Berg, Ilseng Storsjøen 20. juni

5,100 kg Martin Løkkebø, Rendalen Storsjøen 20. juni

5,060 kg Stein Tore Enger, Hernes Vurrusjøen 21. juni

4,660 kg Ole Morten Bekkevold, Hamar Atnsjøen 6. juni

4,300 kg Tore Finberg, Ridabu Atnsjøen 3. juli

4,200 kg Frank Bredin, Rendalen Storsjøen 20. juni

3,480 kg Frode Sletten, Rendalen Storsjøen 15. juni

3,300 kg Tore Finberg, Ridabu Atnsjøen 3. juli

3,250 kg Knut O. Stensrud, Hamar Orvsjøen 25. juni

2,260 kg Kjell Sørheim, Lillehammer Atnsjøen 30. juni

ØRRET ELV

5,500 kg Inge Rønning, Rendalen Renaelva 7. mai

4,560 kg Anders Svalstad, Rendalen Renaelva 2. mai

4,440 kg Kjell Inge Løvlund, Trysil Mistra 13. august

3,980 kg Erling Sandberg, Flisa Åkrestrømmen 1. juni

3,900 kg Erling Nordengen, Rendalen Åkrestrømmen 9. juni

3,880 kg Tor Olav Vestrheim, Drevsjø Femundselva 20. mai

3,586 kg Ole Martin Døsen, Rendalen Mistra 24. juli

3,400 kg Kjell Ola Stubsveen, Rendalen Mistra 29. mai

3,300 kg Lars Ole Aarbog , Oslo Åkrestrømmen 11. juni

3,100 kg Frank Søbakk, Stange Glomma 15. mai

3,090 kg Sondre Aasbrenn, Rendalen Mistra 23. juli

3,080 kg Inge Rønning, Rendalen Renaelva 1. mai

3,030 kg Bjørn Erik Lomnes, Rendalen Mistra 22. juni

3,000 kg Sondre Aasbrenn, Rendalen Mistra 27. juni

3,000 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 27. juli

2,900 kg Håkon Lang-Ree, Ottestad Svartelva 21. juli

2,800 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Åkrestrømmen 23. mai

2,800 kg Inge Rønning, Rendalen Åkrestrømmen 3. juni

2,800 kg Nikolai Risvaag, Hvaler Mistra 9. juni

2,800 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Åkrestrømmen 14. juni

2,800 kg Inge Rønning, Rendalen Mistra 20. juli

2,700 kg Olav Finneid, Rendalen Åkrestrømmen 8. juni

2,650 kg Jan Arhaug, Lørenskog Mistra 20. juni

2,600 kg Jan Hangård, Rendalen Åkrestrømmen 16. juni

2,550 kg Anders Svalstad, Rendalen Mistra 26. juni

2,500 kg Inge Rønning, Rendalen Mistra 21. juli

2,450 kg Frank Søbakk, Stange Glomma 19. juli

2,380 kg Pål Nermo, Løten Mistra 24. juli

2,360 kg Hans Petter Otnes, Rendalen Mistra 23. juli

2,300 kg Hans Petter Otnes, Rendalen Åkrestrømmen 26. juni

2,300 kg Inge Rønning, Rendalen Mistra 6. juli

2,280 kg Erling Sandberg, Flisa Mistra 18. juli

2,200 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Brumunda 8. juli

2,200 kg Vegard Bekkevold, Rendalen Mistra 9. juli

2,100 kg Erling Sandberg, Flisa Åkrestrømmen 1. juni

2,095 kg Erling Sandberg, Flisa Mistra 8. juni

2,010 kg Hans Petter Otnes, Rendalen Åkrestrømmen 22. juni

2,000 kg Anders Svalstad, Rendalen Renaelva 1. mai

2,000 kg Anders Svalstad, Rendalen Mistra, 28. juni

1,970 kg Inge Rønning, Rendalen Mistra 6. august

1,940 kg Finn Åge Iversen, Hamar Atnaelva 24. juli

1,930 kg Frank Sletli, Løten Atnaelva 16. august

1,900 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 7. juli

1,900 kg Tore Finberg, Ridabu Atnaelva 14. juli

1,800 kg Anders Wettre, Ridabu Svartelva 1. mai

1,800 kg Olav Finneid, Rendalen Åkrestrømmen 8. juni

1,700 kg Inge Rønning, Rendalen Åkrestrømmen 3. juni

1,700 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 27. juni

1,660 kg Arne Wiggo Rognås, Furnes Brumunda 10. juli

1,630 kg Tommy Pedersen, Hamar Undsetåa 14. august

1,600 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 10. juli

1,600 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 26. juli

1,590 kg Finn Åge Iversen, Hamar Atnaelva 23. juli

1,500 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 11. juli

1,500 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 5. august

1,460 kg Geir Åge Bergstrøm, Furnes Brumunda 17. juli

1,400 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 28. juni

1,400 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 30. juni

1,380 kg Knut J Johansen, Vormsund Åkrestrømmen 19. juni

1,320 kg Rikke Marie Vollan, Furnes Brumunda 23. juli

1,300 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 26. juni

1,300 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 21. juli

1,278 kg Knut Bjørsland, Rena Femundselva 30. juli

1,200 kg Stein Holst, Brumunddal Brumunda 23. juli

1,150 kg Frank Søbakk, Stange Glomma 24. juli

1,140 kg Ola Skaaden, Elverum Atnaelva 7. juli

1,140 kg Idun Dyresen, Ingeberg Atnaelva 9. august

1,100 kg Vegard Stenersen, Furnes Atnaelva 14. mai

1,100 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 26. juni

1,100 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 28. juni

1,100 kg Arne Halvorsen, Brumunddal Brumunda 9. juli

1,100 kg Jimmy Oppegård, Brumunddal Brumunda 22. juli

1,100 kg Frank Søbakk, Stange Glomma 9. august

1,070 kg Svein Sætra, Aurskog Nord-Atna 16. juli

1,064 kg Olvar Risheim, Hamar Glomma 28. juli

1,060 kg Magne Berntsen, Ottestad Glomma v/Koppang 12. juni

1,015 kg Vidar Olsen, Hamar Glomma 23. mai

ABBOR

1,900 kg Rolander Johannessen, Ottestad Stangnessjøen 22. juni

1,637 kg Alexander Øverlien, Stavsjø Mjøsa v/Nes 2. august

1,400 kg Kent Evenrud, Ottestad Mjøsa 7. august 1,380 kg Trym, Mathias og Thomas Sollie-Hanssen, Løten Rokosjøen 26. juni

1,300 kg Andreas Kant, Løten Høgsjøen, Finnskogen 8. juni

1,200 kg Marcus B. Rønningen, Åsbygda Rokosjøen 25. juli

1,050 kg Stein Tore Enger, Hamar Glen (Jyltingsmarka) 10. juli

0,954 kg A. Jensen/J.Kristiansen, Ingeberg Svartelva 30. juni

0,940 kg Anders Kurud, Brumunddal Mjøsa v/Brumunddal24. juli

0,850 kg Jørgen Lystad, Nes Stavsjøen 7. august

0,750 kg Arne Vegard Mellum, Ingeberg Åkersvika 12. juni

0,734 kg Jonas Kristiansen, Ingeberg Tjuvholmen 11. juni

0,720 kg Eli Anne Berg Østgård, Ådalsbruk Rokosjøen 12. juli

0,697 kg K.W. Johansen og N.O. Østby-Deglum, Hamar Furnesfjorden 2. juli

0,675 kg Frida Helen Berg-Østgård, Ådalsbruk Rokosjøen 5. juli

0,660 kg Kaia Sofie Berg-Østgård, Ådalsbruk Rokosjøen 5. juli

0,660 kg Anders Vasaasen, Engerdal Galtsjøen 20. juli

0,620 kg Frida Helen Berg-Østgård, Ådalsbruk Rokosjøen 5. juli

0,600 kg Kjetil Reistad Aasen, Løten Mjøsa v/Domkirkeodden 3. august

0,538 kg Jørgen Lystad, Nes Framnesbrua 4. juli

0,510 kg Jonas Kristiansen, Ingeberg Svartelva 1. juni

GJEDDE

14,600 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 13. juli 13,000 kg Emma og Stein Ola Klafstad, Tangen Skreiberget, Mjøsa 5. juli

12,700 kg Anders Kurud, Brumunddal Furnesfjorden 24. juli

11,300 kg Kjell Ola Stubsveen, Rendalen Storsjøen 19. juni

11,100 kg Hans Jørgen Lien, Brumunddal Furnesfjorden 17. juli

10,900 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 14. juli

10,500 kg Bartlomiej Burda, Hamar Åkersvika 15. mai

9,700 kg Rafal Zmuda, Oslo Åkersvika 11. mai

9,100 kg Team Heggelund, Nes Nessundet 20. juni

8,200 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 9. juli

8,200 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 14. juli

8,000 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 10. juli

7,900 kg Audun Ødegård, Ottestad Åkersvika 24. mai

7,550 kg Erik Brennodden, Rendalen Storsjøen 20. juni

7,200 kg Tormod Bjørseth, Stange Åkersvika 14. juni

7,100 kg Lars Erik Jacobsen, Ottestad Ved Stangebrua 30. mai

7,100 kg Anders Kurud, Brumunddal Furnesfjorden 2. august

6,750 kg Anders Kurud, Brumunddal Mjøsa v/Brumunddal 24. juli

6,700 kg Anders Kurud, Brumunddal Mjøsa v/Brumunddal 13. juli

6,420 kg Anders Kurud, Brumunddal Mjøsa v/Brumunddal 5. juli

6,300 kg Norbert Szubinski, Løten Åkersvika 11. juni

5,800 kg Anders Kurud, Brumunddal Mjøsa v/Brumunddal 28. juni

5,500 kg Arvid Westerhaug, Åsvang Osensjøen 5. juli

5,500 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 12. juli

5,100 kg Tomasz Balinski, Løten Åkersvika 4. juni

5,100 kg Kent Evenrud, Ottestad Åkersvika 9. juli

5,080 kg Arvid Westerhaug, Åsvang Osensjøen 5. juli

5,000 kg Simen Olsen, Ottestad Ved Stangebrua 30. mai

4,800 kg Andre Lillehovde, Hamar Åkersvika 24. mai

HARR

1,600 kg Einar K. Fuglerud, Stange Renaelva 21. juli

1,580 kg Izabela Lewicka Enger, Hamar Glen (Jyltingsmarka) 10. juli

1,450 kg Arvid Bekkevold, Hamar Engeråa 23. mai

1,300 kg Mike Skeibrok Maurud, Furnes Renaelva 25. juni

1,250 kg Finn Pedersen, Ridabu Folla 22. juli

1,185 kg Henry Wilstedt, Vasterås Isterfossen 30. juni

1,172 kg Henry Wilstedt, Vasterås Isterfossen 30. juni

1,150 kg Rune Larsen, Ådalsbruk Atnaelva 1. august

1,100 kg Frida Grøtholm Eggen, Furnes Eidsfossen, Glomma 12. juli

1,100 kg Stein Tore Enger, Hamar Glen (Jyltingsmarka) 10. juli

1,100 kg Håvard Dufseth, Vang H Sølenvika 9. juli

1,000 kg Kenneth Larsen, Ådalsbruk Atnaelva 1. august

0,980 kg Kjell Gløersen, Elverum Atnaelva 11. juli

0,980 kg Stein Tore Enger, Hamar Lille Gunnarsjø 10. juli

0,980 kg Kjell Bjørling, Munkfors Femundselva 30. juli

0,940 kg Vidar Olsen, Hamar Glomma 12. juli

0,910 kg Mike Skeibrok Maurud, Furnes Renaelva 25. juni

0,910 kg Morgan Dahlen, Karlstad Femundselva 26. juni

0,895 kg Ole Morten Lie, Kongsvinger Femundselva 26. juni

0,880 kg Sigvart Lund, Enebakk Atnaelva 28. juli

0,880 kg Izabela Lewicka Enger, Hamar Glen (Jyltingsmarka) 10. juli

0,871 kg Stein Kristensen, Hamar Femundselva 16. mai

0,840 kg Stein Tore Enger, Hamar Glen (Jyltingsmarka) 10. juli

0,832 kg Gunnar Kjølstad, Løten Femundselva, 20. juli

0,815 kg Gunnar Kjølstad, Løten Femundselva, 20. juli

0,801 kg Stein Kristensen, Hamar Femundselva 21. mai

0,775 kg Svein Arnesen, Heradsbygd Femundselva 29. juni

 
Kommentarfeltet er stengt mellom
22:00 og 08:00
Siste nytt fra nyheter
Sjefredaktør:Carsten Bleness »
Nyhetsredaktør:John Arne Holmlund »
Digitalredaktør:Anne Ekornholmen »
Sportsredaktør:Rune Steen Hansen »
Kulturredaktør:Geir Vestad »

Kundeservice/abonnement:abo@h-a.no
HA arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. HA har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
 
HA bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her, og vår personvernerklæring her. Les mer om vilkår og samtykke