18. aug
SNART SERIESTART: Christian Bull & co møter Stavanger hjemme i serieåpningen 11. september.
Foto: Fredrik Olastuen
 
Seriestart mot Stavanger
Storhamar seriestarter hjemme mot Stavanger tirsdag 11. september. Sjekk her for komplett terminliste!

Publisert: 31.jul.2018 16:00
Oppdatert: 31.jul.2018 18:23

Mange har ventet lenge på serieoppsettet. Tirsdag kom det, og dermed er det altså klart at det blir serieåpning mot Stavanger for Storhamar. - hjemme i CC Amfi. Så møter de Stjernen borte (13/9) og nykommer Ringerike (15/9) hjemme i de neste kampene.

Frisk Asker -  Ringerike (8/9) og Vålerenga - Lillehammer (9/9) er de to første kampene i eliteserien i hockey denne sesongen.

Storhamar spiller to kamper i romjula: Hjemme mot Frisk Asker (28/12) og borte mot Sparta (30/9).

Storhamar-trener Fredrik Söderström kommenterer oppsettet slik:

- Dette blir en knallstart, med Stavanger i serieåpningen, rett etter en CHL-turne. Men like greit å holde trøkket oppe. Jeg gleder meg, sier Fredrik Söderström.

Her har du hele terminlista:

1. runde:

8/9:

Frisk Asker – Ringerike 16.00

9/9:

Vålerenga – Lillehammer 17.00

11/9:

Stjernen – Sparta 18.30

Storhamar – Stavanger 18.30

2. runde

13/9:

Stavanger – Manglerud Star 18.00

Lillehammer – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Sparta 18.30

Stjernen – Storhamar 18.30

3. runde:

15/9:

Sparta – Lillehammer 16.00

16/9:

Frisk Asker – Vålerenga 17.00

Manglerud Star – Stjernen 17.00

Storhamar – Ringerike 17.00

4. runde:

18/9:

Lillehammer – Storhamar 18.30

Ringerike – Manglerud Star 18.30

Stjernen – Stavanger 18.30

Vålerenga – Sparta 18.30

5. runde:

20/9:

Stavanger – Ringerike 18.00

Sparta – Frisk Asker 18.30

Storhamar – Vålerenga 18.30

Manglerud Star – Lillehammer 18.30

6. runde:

23/9:

Frisk Asker – Storhamar 17.00

Lillehammer – Stavanger 17.00

Ringerike – Stjernen 17.00

Vålerenga – Manglerud Star 17.00

7. runde:

27/9:

Stavanger – Vålerenga 18.00

Manglerud Star – Frisk Asker 18.30

Stjernen – Lillehammer 18.30

Storhamar – Sparta 18.30

8. runde:

29/9:

Frisk Asker – Stavanger 16.00

Sparta – Manglerud Star 16.00

Vålerenga – Stjernen 16.00

30/9:

Lillehammer – Ringerike 17.00

9. runde:

2/10:

Stavanger – Sparta 18.00

Stjernen – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Vålerenga 18.30

Storhamar – Manglerud Star 18.30

10. runde:

4/10:

Frisk Asker – Lillehammer 18.30

Manglerud Star – Stavanger 18.30

Sparta – Ringerike 18.30

Storhamar – Stjernen 18.30

11. runde:

6/10:

Lillehammer – Vålerenga 16.00

Sparta – Stjernen 16.00

Stavanger – Storhamar 16.00

7/10:

Ringerike – Frisk Asker 17.00

12. runde:

11/10:

Lillehammer – Sparta 18.30

Ringerike – Storhamar 18.30

Stjernen – Manglerud Star 18.30

Vålerenga – Frisk Asker 18.30

13. runde:

13/10:

Sparta – Vålerenga 16.00

Stavanger – Stjernen

14/10:

Manglerud Star – Ringerike 17.00

Storhamar – Lillehammer 17.00

14. runde:

18/10:

Ringerike – Stavanger 18.00

Frisk Asker – Sparta 18.30

Lillehammer – Manglerud Star 18.30

Vålerenga – Storhamar 18.30

15. runde:

20/10:

Manglerud Star – Vålerenga 16.00

Stavanger – Lillehammer 16.00

21/10:

Stjernen – Ringerike 17.00

Storhamar – Frisk Asker 17.00

16. runde:

23/10:

Lillehammer – Stjernen 18.30

Manglerud Star – Frisk Asker 18.30

Sparta – Storhamar 18.30

Vålerenga – Stavanger 18.30

17. runde:

25/10:

Stavanger – Frisk Asker 18.00

Manglerud Star – Sparta 18.30

Ringerike – Lillehammer 18.30

Stjernen – Vålerenga 18.30

18. runde:

27/10:

Stavanger – Sparta 16.00

28/10:

Frisk Asker – Stjernen 17.00

Manglerud Star – Storhamar 17.00

Vålerenga – Ringerike 17.00

19. runde:

1/11:

Lillehammer – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Sparta 18.30

Stavanger – Manglerud Star 18.00

Stjernen – Storhamar 18.30

20. runde:

3/11:

Frisk Asker – Vålerenga 16.00

Sparta – Lillehammer 16.00

4/11:

Manglerud Star – Stjernen 17.00

Storhamar – Ringerike 17.00

21. runde:

15/11:

Ringerike – Stjernen 18.30

Lillehammer – Stavanger 18.30

Vålerenga – Manglerud Star 18.30

Frisk Asker – Storhamar 18.30

22. runde:

17/11:

Lillehammer – Storhamar 18.00

18/11:

Ringerike – Manglerud Star 17.00

Stjernen – Stavanger 16.00

Vålerenga – Sparta 17.00

23. runde:

20/11:

Stavanger – Ringerike 18.00

Manglerud Star – Lillehammer 18.30

Sparta – Frisk Asker 18.30

Storhamar – Vålerenga 18.30

24. runde:

22/11:

Frisk Asker – Ringerike 18.30

Storhamar – Stavanger 18.30

Vålerenga – Lillehammer 18.30

23/11:

Sparta – Stjernen 18.30

25. runde:

24/11:

Stavanger – Vålerenga 16.00

25/11:

Frisk Asker – Manglerud Star 17.00

Stjernen – Lillehammer 17.00

Storhamar – Sparta 17.00

26. runde:

29/11:

Lillehammer – Ringerike 18.30

Sparta – Manglerud Star 18.30

Stavanger – Frisk Asker 18.00

Vålerenga – Stjernen 18.30

27. runde:

2/12:

Manglerud Star – Storhamar 17.00

Ringerike – Vålerenga 17.00

Stavanger – Sparta 17.00

Stjernen – Frisk Asker 17.00

28. runde:

4/12:

Manglerud Star – Stavanger 18.00

Frisk Asker – Lillehammer 18.30

Sparta – Ringerike 18.30

Storhamar – Stjernen 18.30

29. runde:

6/12:

Stavanger – Storhamar 18.00

Lillehammer – Vålerenga 18.30

Ringerike – Frisk Asker 18.30

Stjernen – Sparta 18.30

30. runde:

9/12:

Lillehammer – Sparta 17.00

Ringerike – Storhamar 17.00

Stjernen – Manglerud Star 17.00

Vålerenga – Frisk Asker 17.00

31. runde:

18/12:

Stavanger – Stjernen 18.00

Manglerud Star – Ringerike 18.30

Sparta – Vålerenga 18.30

Storhamar – Lillehammer 18.30

32. runde:

20/12:

Frisk Asker – Sparta 18.30

Lillehammer – Manglerud Star 18.30

Ringerike – Stavanger 18.30

Vålerenga – Storhamar 18.30

33. runde:

28/12:

Stavanger – Lillehammer 18.00

Manglerud Star – Vålerenga 18.30

Stjernen – Ringerike 18.30

Storhamar – Frisk Asker 18.30

34. runde:

30/12:

Frisk Asker – Manglerud Star 17.00

Lillehammer – Stjernen 17.00

Sparta – Storhamar 17.00

Vålerenga – Stavanger 17.00

35. runde:

3/1:

Frisk Asker – Stavanger 18.30

Manglerud Star – Sparta 18.30

Ringerike – Lillehammer 18.30

Stjernen – Vålerenga 18.30

36. runde:

5/1:

Sparta – Stavanger 16.00

6/1:

Frisk Asker – Stjernen 17.00

Manglerud Star – Storhamar 17.00

Vålerenga – Ringerike 17.00

37. runde:

8/1:

Lillehammer – Frisk Asker 18.30

Ringerike – Sparta 18.30

Stavanger – Manglerud Star 18.00

Stjernen – Storhamar 18.30

38. runde:

10/1:

Frisk Asker – Ringerike 18.30

Sparta – Stjernen 18.30

Storhamar – Stavanger 18.30

Vålerenga – Lillehammer 18.30

39. runde:

12/1:

Frisk Asker – Vålerenga 16.00

13/1:

Lillehammer – Sparta 17.00

Manglerud Star – Stjernen 17.00

Storhamar – Ringerike 17.00

40. runde:

17/1:

Lillehammer – Storhamar 18.30

Ringerike – Manglerud Star 18.30

Stjernen – Stavanger 18.30

Vålerenga – Sparta 18.30

41. runde:

19/1:

Sparta – Frisk Asker 16.00

Stavanger – Ringerike 15.00

20/1:

Manglerud Star – Lillehammer 17.00

Storhamar – Vålerenga 17.00

42. runde:

24/1:

Frisk Asker – Storhamar 18.30

Lillehammer – Stavanger 18.30

Ringerike – Stjernen 18.30

Vålerenga – Manglerud Star 18.30

43. runde:

26/1:

Stavanger – Vålerenga 16.00

27/1:

Manglerud Star – Frisk Asker 17.00

Stjernen – Lillehammer 17.00

Storhamar – Sparta 17.00

44. runde:

29/1:

Frisk Asker – Stavanger 18.30

Lillehammer – Ringerike 18.30

Sparta – Manglerud Star 18.30

Vålerenga – Stjernen 18.30

45. runde:

31/1:

Ringerike – Vålerenga 18.30

Sparta – Stavanger 18.30

Stjernen – Frisk Asker 18.30

Storhamar – Manglerud Star 18.30

46. runde:

2/2:

Frisk Asker – Lillehammer 16.00

3/2:

Manglerud Star – Stavanger 17.00

Storhamar – Stjernen 17.00

Sparta – Ringerike 17.00

47. runde:

14/2:

Stavanger – Storhamar 18.00

Lillehammer – Vålerenga 18.30

Ringerike – Frisk Asker 18.30

Stjernen – Sparta 18.30

48. runde:

16/2:

Sparta – Lillehammer 16.00

Vålerenga – Frisk Asker 16.00

17/2:

Ringerike – Storhamar 17.00

Stjernen – Manglerud Star 17.00

49. runde:

19/2:

Stavanger – Stjernen 18.00

Manglerud Star – Ringerike 18.30

Sparta – Vålerenga 18.30

Storhamar – Lillehammer 18.30

50. runde:

21/2:

Frisk Asker – Sparta 18.30

Lillehammer – Manglerud Star 18.30

Ringerike – Stavanger 18.30

Vålerenga – Storhamar 18.30

51. runde:

23/2:

Stavanger – Lillehammer 16.00

24/2:

Manglerud Star – Vålerenga 17.00

Stjernen – Ringerike 17.00

Storhamar – Frisk Asker 17.00

52. runde:

28/2:

Vålerenga – Stavanger 18.00

Frisk Asker – Manglerud Star 18.30

Lillehammer – Stjernen 18.30

Sparta – Storhamar 18.30

53. runde:

2/3:

Stavanger – Frisk Asker 16.00

3/3:

Manglerud Star – Sparta 17.00

Ringerike – Lillehammer 17.00

Stjernen – Vålerenga 17.00

54. og siste runde:

5/3:

Frisk Asker – Stjernen 19.00

Sparta – Stavanger 19.00

Storhamar – Manglerud Star 19.00

Vålerenga – Ringerike 19.00.

(©NTB)

 
Siste nytt fra nyheter
Sjefredaktør:Carsten Bleness »
Nyhetsredaktør:John Arne Holmlund »
Digitalredaktør:Anne Ekornholmen »
Sportsredaktør:Rune Steen Hansen »
Kulturredaktør:Geir Vestad »

Kundeservice/abonnement:abo@h-a.no
HA arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. HA har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.
 
HA bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her, og vår personvernerklæring her. Les mer om vilkår og samtykke